Karrier

Nyitott pozícióink

Területi képviselő

Keressük leendő területi képviselő kollégánkat, aki a magyar orvos-esztétikai piacot kiszolgáló vállalatunk stratégiai céljainak eléréseben aktív partner lesz. Növeli az elégedett ügyfeleink számát, a klasszikus “buy and sale” hozzáálláson túl az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálására és az elégedettségük megőrzésére törekszik. Munkája során egy összetartó, támogató csapat tagjaként olyan márkákkal dolgozhat, ami már a magyar esztétika piacon is ismert és elismert.

Büszkeségünk a széleskörű oktatási rendszerünk, ahol kisebb és nagyobb, hazai és nemzetközi rendezvény keretében osztjuk meg a termék használatával kapcsolatos gyakorlati ismereteinket. Ezáltal nem csak terméket, hanem értéket, tudást, tapasztalatot is átadva a leendő ügyfeleink számára.

Ügyfélmenedzser

Amit kínálunk:

  • Stabil, kiszámítható munkáltatói háttér
  • Munkalehetőség növekedési fázisban- és 100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalatnál
  • Világos és egyértelműen kommunikált jövőkép, mentorként jelenlévő cégvezetők
  • Támogató csapat
  • Professzionális vállalatirányítási és logisztikai rendszer, a digitalizáció és adatalapú döntéstámogatás mellett elkötelezett vezetés
  • A kapcsolattartáshoz korszerű Apple termékek, utazáshoz megbízható és kényelmes szolgálati autó
  • Hibrid munkavégzés a próbaidő lejártát követően
  • A munkaidőd rugalmas, de nem az úton töltött óráknak, hanem a sikereidnek szeretnénk Veled együtt örülni!

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Több éves értékesítési és ügyfélgondozási rutinnal rendelkezik
  • Világosan, tömören és asszertívan kommunikál az ügyfelekkel, munkatársaival és feletteseivel egyaránt
  • Magas stressztűrő képességgel bír
  • Nagyfokú önállóság jellemzi
  • Proaktív és önreflektív, a folyamatos fejlődésre törekszik
  • Képes egyszerre több feladatra koncentrálni, a célok ismeretében jól tud priorizálni

FŐBB FELADATOK:

  • A vállalat stratégiai céljaihoz kapcsolódó értékesítési terv megvalósítása régiós értékesítési akciótervek készítésén keresztül
  • Havi értékesítési célok kitűzése, folyamatos nyomon követése, beszámoló és elemzés készítése a cégvezetők és az értékesítési vezető felé
  • Az elért eredmények elemzését követően további értékesítési javaslatok megfogalmazása az értékesítési vezető felé
  • Orvos-esztétikai piac nemzetközi trendjeinek követése, jó gyakorlatok feltárása, alkalmazásukra való javaslattétel
  • Tréningek, oktatások előkészítése, szervezése, az oktatási napokon az operatív feladatok ellátásán keresztül magas ügyfélelégedettség biztosítása
  • Ügyfélgondozás, a meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás és a további együttműködési lehetőségek keresése

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 2 év értékesítésben és ügyfélmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hatékony kommunikáció, eredményes kapcsolatépítési és ügyfélkezelési gyakorlat
  • Magabiztos meggyőzési és befolyásolási képesség, tárgyalástechnikai gyakorlat
  • Eredmény-orientáció és felelősségvállalás
  • Erős felhasználói szintű Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

A munkavégzés szempontjából ideális/preferált lakóhely: Budapest vagy Nyugat-Magyarország.

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz magyar nyelven
  • Motivációs levél a pozíció betöltéséhez kapcsolódó releváns szakmai tapasztalatokat kiemelve